פורום הפסטיבל

ברוכים הבאים לפורום פסטיבל אייקון 2011.

אתם מוזמנים לשאול כאן שאלות בנושא הפסטיבל.

34 תגובות לפוסט "פורום הפסטיבל"

1. מאת גור שחר:

כתבה על הפסטיבל האחרון.
    https://www.youtube.com/watch?v=4XTPxhsLJjU

2. מאת עמרי:

רק רציתי לומר שהיה אייקון חבל על הזמן וכל כך נהניתי(מחכה כבר לעולמות הבא!)
    ורק רציתי לדעת מה הולך עם אייקון v.o.d?כבר עברה שנה מאז שהכרזתם עליו ואין שום התקדמות.האם וויתרתם עליו?אם כן אז חבל כי לפי דעתי זה רעיון אדיר

3. מאת אלעד:

היי,
    היה כתוב משהו לגבי פורום יד שניה בחלק באתר שמסביר על הדוכן…
    זה קיים..?

תודה!

• מאת עידו אדלר:

אלעד שלום,
      המטרה הייתה לאפשר למוכרים לאתר קונים פוטנציאלים לפני תחילת הכנס.
      אין כרגע פורום פעיל לעניין.

4. מאת ג':

הי,
    בעקבות האירועים ועם כל הכבוד לאסקפיזם שלנו – מה הסיכוי שתהיה טלוויזיה במקום, אפילו בלי קול, ביום ג'?

• מאת ErezG:

לא תופעל טלוויזיה במתחם הפסטיבל.

עם כל הכבוד לגלעד שליט, אייקון הוא פסטיבל המוקדש למדע בדיוני, פנטסיה ומשחקי תפקידים. אין לנו כל עניין לפגום באווירת הפסטיבל או להפוך את מתחם המינגליג של אייקון לחדר מצב. אנו מאמינים שמי שבוחר להשתתף באייקון בוחר גם לוותר על היצמדות לחדשות באותו זמן.

למי שבכל זאת מרגיש צורך להתעדכן בזמן אמת אני מציע להאזין לרדיו או לאינטרנט דרך הסלולארי האישי שלו, או לחפש מקלט טלוייזיה / רדיו בבתי האוכל הסמוכים למתחם הפסטיבל. אני מאמין שאפשר יהיה למצוא לפחות אחד כזה.

5. מאת מישהי שלמדה לא להעביר בקורת בשמה המלא:

אוקיי, לא התחלקתם על השכל עם המחירים. בתור מבקרת קבועה בפסטיבל, נראה לי שאוותר השנה.

• מאת gromit:

אני לא מבין את הבעיה. המחירים לא השתנו בשקל לעומת השנה שעברה. 20/30 לאירוע של שעה ו-30/40 לאירוע של שעתיים.

6. מאת בילבי בת גרב:

הי,
    אני חושבת להביא לאייקון שתי ילדות בנות 9, שתיהן בענייני D&D ומשחקי תפקידים חיים/שולחניים ושתיהן חמושות בחרבות ספוג! האם יש באייקון משהו מיוחד שלדעתכם כדאי שהן יגיעו אליו (הרצאה/משחק/סרט וכו')?
    תודות –
    ב. ב.ג.

7. מאת נמרוד:

היי,
    רציתי לברר האם ניתן (וכיצד) לרכוש כרטיסיה דרך המוקד הטלפוני ולשריין כרטיסים ספציפים דרך האתר?

בעוד שאני יודע שאני אצטרך (לפחות) את שמונת הכרטיסים האלו, האירועים אליהם אני בוחר להגיע נקבעים בקצב מעט שונה והייתי מעדיף לדלג על השלב של להתקשר למוקד בכל פעם שאני רוצה לשריין כרטיס.

8. מאת עידו:

ביום שני בבוקר, שחר הלוי מעביר משחקי הדגמה בשתי משבצות שונות במקביל. אני רוצה להדגמה בסבב הראשון אבל גם הסבב השני מתקיים במקביל. בוחרים שיטה מאחד הסבבים או שאם נרשמתי לסבב הראשון נשחק בשיטה ממנו?

• מאת מיכאל פבזנר:

שחר הלוי הוא האחראי על הפרויקט, המשחקים עצמם יועברו על ידי קבוצה של מנחים (שהוא אחד מהם). בכל אחד מהסבבים יש שתי שיטות, לכל אחת יש מנחה אחד או שניים. כשאתה נרשם לסבב מסויים, זה אומר שתשחק בהדגמה של אחד משני המשחקים שמודגמים בסבב זה. ישאלו אותך מה אתה מעדיף, כמובן, אבל אין הבטחה של 100% שתשחק דווקא בשיטה מסויימת מבין השתיים ולא באחרת.

9. מאת и:

שלום,
    באילו ימים ושעות תפעל הזירה? האם כל אחד יכול להשתתף בה והאם צריך להירשם מראש?

• מאת מיכאל פבזנר:

היא תופעל בכל הימים. יהיו בה קרבות ראווה של מפעילי הזירה שאין בהם השתתפות של אנשים אחרים, אבל יהיו בה גם קרבות שכל אחד יכול להשתתף בהם. ולא, אין צורך להרשם מראש.

10. מאת ויקי:

זה רק אני או שלא ממש עובד עניין ההרשמה לצורך הזמנת כרטיסים?

הטופס סתם מתרפרש בלי שום אינדיקציה שנשלח משהו, ולא נשלח שום דבר למייל o.O

11. מאת חגית:

התוכניה עלתה כבר? לא הצלחתי למצוא אליה לינק…

12. מאת רעות:

איפה קונים כרטיסים? וכמה הם עולים?

• מאת תומר שלו:

רכישת כרטיסים תתאפשר כחודש לפני הפסטיבל באמצעות אתר הפסטיבל ומוקד מכירה טלפוני. לא תוכלי לפספס את הקישור מהתפריט שמימין ומדף הבית.

מחירי הכרטיסים מהשנה שעברה ומכנס "עולמות" נשמרו ללא שינוי – ככלל, אירועים בני שעתיים עולים 40 ש"ח או 30 ש"ח לחברי העמותות המארגנות, אירועים בני שעה עולים 30 ש"ח או 20 ש"ח לחברי העמותות, ואירועים מיוחדים הם בתעריף יקר יותר / זול יותר מאלה, בהתאם למחירון הפסטיבל שיתפרסם באתר כשנתחיל במכירה המוקדמת.

השנה יוקרנו המון סרטים באורך מלא ללא תשלום, יתקיימו אירועי חוצות ללא תשלום – כל הפרטים יופיעו במחירון המלא.

13. מאת פיי הרניב:

היי תומר,
    יש עדיין אפשרות להגיש בקשה להרצאה???

פליז….
    תודה,
    פיי.

• מאת תומר שלו:

התוכניה נסגרה לגבי אייקון 2011, אך גיוס התכנים לעולמות 2012 עומד להתחיל ואנחנו מחפשים את ההרצאות המקוריות הבאות. אנחנו עומדים לחשוף בקרוב את הנושא של עולמות 2012 ואז תוכלי לעשות תוכניות לגבי ההרצאה שלך.
      להתראות!

14. מאת יולי:

שאלה/בקשה לגבי דוכן היוצרים,
    אפשר בבקשה לארגן לו שילוט ברור יותר?
    אני יודעת שבכנס האחרון אנשים לא מצאו אותו :-)
    ומבקשת מראש, שתבדקו אפשרות של לתלות דברים לצד/מאחורי הדוכן.
    בין אם על לוח קאפה או כל דרך אחרת.
    הדוכן הזה היה נהדר בכנס האחרון, אבל דברים מועמסים אחד על השני, ניזוקים ומוסתרים. חבל :-)
    מחכה לעדכונים נוספים ומתחילה לחשוב מה להביא השנה.

• מאת תומר שלו:

שילוט מגניב במיוחד יקל על ההתמצאות במתחם, וגם הדוכן הזה מקבל שלט בולט עם הכוונה מהלובי. הוא יתמקם במעבר בין שתי קומות האשכול, כך שכולם יעברו דרכו.

15. מאת דרור:

שלום זאת הפעם הראשונה שאני מתכוון להשתתף בפסטיבל
    ורצתי לשאול עם מגעים מחופשים?

• מאת ירין:

היי דרור,
      אין תקן אחיד בכל מה שקשור לנושא הזה… יש המון מבקרים שמגיעים אלינו מחופשים – וזה תמיד שמח ויפה לעין. כך או כך, אני מבטיח לך שתהנה בפסטיבל(:

16. מאת אופיר:

מתי תפתח ההרשמה להתנדבות בפסטיבל?

17. מאת תומר שלו:

אכן ניתן להגיש יותר מהרצאה אחת. אמנם אנו משתדלים לתת במה למגוון מרצים, אך אין מניעה שרעיונות מבריקים במיוחד יעניקו למרצה הופעה כפולה בפסטיבל.

18. מאת שחר:

האם מותר להציע יותר מנושא אחד להרצאה, או שכל מרצה מוגבל לעד הרצאה אחת?

19. מאת תומר שלו:

ברוכים הבאים לפורום פסטיבל אייקון 2011: התחדשות!

נשמח לענות על השאלות שלכם. גלישה מהנה!

תומר שלו
    מנהל הפסטיבל.

להגיב לפוסט ג'