הזירה

 

השמש נמצאת במרום, החל חם, זיעה ניגרת על המצח. מולך היריב, עיניו מפוחדות. לרגע הוא מציץ הצידה, אתה מנצל את ההזדמנות כדי לזנק. קול מגע חרב בחרב מהדהד באוויר, שני לוחמים מתגוששים, מפזרים סביבם נתזי זיעה ואבק. אבחות מפלחות את האוויר. הנפה ועוד הנפה, הסטה, צעד אחורה, דקירה קדימה, פגיעה, ועוד אחת, ועוד, והקרב נגמר. אתם לוחצים ידיים והולכים יחד לשתות כוס מים ולדבר. ברוכים הבאים – הגעתם לזירה!

 

ברחבה הפתוחה של הפסטיבל יוחזרו לגדולתם ימים עברו. ימים של קוד אבירים, אחוות לוחמים. מיטב הגלדיאטורים של ארצנו ייצאו לזירה לקרבות לחיים ולמוות, שיקבעו את גורל האנושות – או לפחות את כבודם. שחקנים בתחפושת מלאה ובכלי נשק שלופים ידגימו לחימה וקרבות לקול תשואות הקהל. האמיצים שביניכם, מבקרי הפסטיבל, יורשו להשתתף בקרב חרבות ספוג בליווי מדריך. לכם, קהל יקר, זה יהיה רק משחק – אך לאבירים של פסטיבל אייקון מחכה  הדבר האמיתי – קרב שבו הם ירמסו עד עפר..

 

הזירה חוזרת לאייקון ומזמינה אתכם להשתתף בקרבות גלדיאטורים לחיים ולמוות מול לוחמים עשויים ללא חת. כאן תוכלו ללמוד איך להחזיק נשק – וגם לקטול בו את יריביכם. אקשן! איברים קטועים! קהל מעריץ! רק בזירה – המתחם הסוער ביותר בפסטיבל.

צילומים: תום גמליאלי, איתן הרמן.