הזמנת כרטיסים

 

מוקד טלפוני להזמנות: 054-9161268 או 054-9176126

המוקד יפעל בימים א'-ה' בשעות 22:00-18:00, לא כולל ראש השנה, יום כיפור וסוכות.

השאלות והתשובות מנוסחות בלשון זכר, אך מיועדות לשני המינים.

 1. כרטיסיה? מה זה בכלל?
 2. לאיזה אירועים אפשר להיכנס עם הכרטיסיה?
 3. למה כדאי לי לקנות כרטיסיה?
 4. מתי כדאי לי לקנות כרטיסיה?
 5. שכנעתם אותי – אני רוצה לקנות כרטיסיה. איך אני עושה את זה?
 6. באילו כרטיסי אשראי ניתן לקנות?
 7. קניתי כרטיסיה ואני רוצה לשריין לי מראש כרטיסים – מה לעשות?
 8. אפשר להזמין שני כרטיסים לאותו אירוע?
 9. ואיך אני מנצל את שאר הניקובים?
 10. אני לא מעוניין בכרטיסיה. אני יכול להזמין כרטיסים בודדים?
 11. קניתי כרטיסיה. איך אני מזמין כרטיסים לאירועים המיוחדים?
 12. מהם בכלל האירועים המיוחדים?
 13. הגעתי לפסטיבל, איך אני מקבל את הכרטיסיה ואת הכרטיסים שהזמנתי?
 14. ראיתי שיש אפשרות לקנות כרטיסים וכרטיסיות בהנחה. זה נכון?
 15. הנחות לחברי עמותות זה מעניין. יש עוד סיבות להצטרף אליהן?
 16. בחיי, זה באמת שווה. איך אני מצטרף?
 17. הצטרפתי לאגודה או למועדון העמותה אך עדיין לא קיבלתי את כרטיס החבר. האם אני יכול לקנות כרטיסיה או כרטיסים בהנחה?
 18. אבוי, אני לא יודע איפה כרטיס החבר שלי!
 19. עדיין לא ברור לי משהו. את מי אני יכול לשאול?


כרטיסיה? מה זה בכלל?
כשאתה קונה כרטיסיה, רכשת לעצמך מראש כרטיסים למספר נקוב של אירועים בפסטיבל אייקון. ניתן לבחור בין כרטיסיות של שלושה או שמונה ניקובים, בהתאם למספר האירועים שתרצה לראות. עם פרסום התוכניה באתר הפסטיבל תוכל להזמין מראש כרטיסים לפי בחירתך באמצעות הכרטיסיה, וכך לשריין לעצמך מקום באולם. כמו כן תוכל לחכות לפסטיבל ולבחור אז לאיזה אירועים תרצה להיכנס, בהתאם לזמנך הפנוי ולמצב הרוח.
לתחילת העמודלאיזה אירועים אפשר להיכנס עם הכרטיסיה?
כל ניקוב ניתן להמיר בקופות בכרטיס כניסה לאירוע רגיל (הרצאה, הקרנה וכו') של שעתיים או למשחק תפקידים של יותר משלוש שעות. לחלופין ניתן להמיר את הניקוב בשני כרטיסים לאירוע של שעה אחת או למשחק תפקידים של שלוש שעות ומטה. לכניסה לאירועים המיוחדים, כמפורט בטבלה בעמוד המחירים יש להזמין כרטיס בנפרד. שימו לב: האירוע "לשיר בכל הכח 5: המטריקס" הוא אירוע מיוחד שניתן לשלם עליו בניקוב אחד בכרטיסיה.
לתחילת העמודלמה כדאי לי לקנות כרטיסיה?
כך תוכל לקבל הנחה משמעותית על כל כרטיס, שיכולה להגיע במצטבר לחסכון של עשרות שקלים ויותר.
לתחילת העמודמתי כדאי לי לקנות כרטיסיה?
כמה שיותר מוקדם. ככל שתקדים לקנות את הכרטיסיה כך ההנחה שתקבל תהיה משמעותית יותר. פרט לכך תוכל גם לשריין לעצמך כך כרטיסים לכל האירועים שתרצה לראות ולא תסתכן בכך שיאזלו.
לתחילת העמודשכנעתם אותי – אני רוצה לקנות כרטיסיה. איך אני עושה את זה?
רכישת כרטיסיה בכרטיס אשראי תתאפשר בשתי דרכים:
רכישה מקוונת: ניתן להזמין כרטיסיות של שלושה או שמונה ניקובים באמצעות האתר: התשלום מתבצע באמצעות PayPal וניתן לבצע אותו ברוב כרטיסי האשראי או בחשבון PayPal פעיל .
 
רכישה טלפונית באמצעות כרטיס אשראי: התקשר למוקד הטלפוני שלנו בטל' 054-9161268 או 054-9176126. המוקד יפעל בימים א'-ה' בשעות 22:00-18:00, לא כולל ראש השנה, יום כיפור וסוכות.

לתחילת העמודבאילו כרטיסי אשראי ניתן לקנות?
ניתן לקנות באמצעות כרטיסי אשראי ויזה, ישראכרט ואמריקן אקספרס. ברכישת כרטיסיות באמצעות PayPal לא ניתן לשלם בכרטיס ישראכרט ישראלי.
לתחילת העמודקניתי כרטיסיה ואני רוצה לשריין לי מראש כרטיסים – מה לעשות?
פשוט וקל – להזמנה מוקדמת של כרטיסים היכנס לתוכנית הפסטיבל באתר והזמן כרטיסים בהתאם להנחיות. אם הזמנת כרטיסייה בצורה מקוונת, שלח לנו לכתובת tickets@iconfestival.org.il את העתק הקבלה שקיבלת בדוא"ל מ-PayPal ואת שם המשתמש שבחרת לעצמך במערכת. הודעת אישור תגיע אליך בדוא"ל ברגע שיסתיים עיבוד ההזמנה.
לתשומת לבך – הזמנת הכרטיסים דרך האתר לא תיקלט כל עוד לא תאשר אותה עמנו בדוא"ל כמפורט לעיל.
ניתן גם להזמין כרטיסיות וכרטיסים ישירות דרך המוקד הטלפוני. המוקד יפעל בימים א'-ה', בשעות 22:00-18:00, טל' 054-9161268 או 054-9176126, לא כולל ראש השנה, יום כיפור וסוכות.
מומלץ להזמין כרטיסים בהקדם האפשרי! ההזמנה נעשית על בסיס מקום פנוי, ומספר הכרטיסים המשוריינים להזמנה המוקדמת מוגבל.
לתחילת העמודאפשר להזמין שני כרטיסים לאותו אירוע?
כמובן. כל המרבה הרי זה משובח. עם זאת, כל הנחה תקפה לכרטיס מוזל אחד לכל אירוע. כלומר, אם אתה חבר אחת העמותות המארגנות וקנית כרטיסיה בהנחת חבר, תוכל להשתמש בה כדי להזמין כרטיסים לעצמך ולחברך, שגם הוא חבר בעמותה, אך בעת איסוף הכרטיסים תתבקש להציג את שני כרטיסי החבר.
לתחילת העמודואיך אני מנצל את שאר הניקובים?
כל שעליך לעשות הוא לגשת עם הכרטיסיה לקופת הפסטיבל, שם יתנו לך את הכרטיסים שתבקש בלי תשלום נוסף.
שים לב! לא ניתן להיכנס לאירוע ללא כרטיס.
לתחילת העמודאני לא מעוניין בכרטיסיה. אני יכול להזמין כרטיסים בודדים?
כמובן. בחר בכרטיסים שבהם אתה מעוניין באמצעות מערכת ההזמנה המוקדמת. לאחר מכן התקשר תוך 48 שעות למוקד הטלפוני שלנו ושלם על הכרטיסים. המוקד יפעל בימים א'-ה', בשעות 22:00-18:00, טל' 054-9161268 או 054-9176126, לא כולל ראש השנה, יום כיפור וסוכות.
לתשומת לבך – הזמנת הכרטיסים דרך האתר לא תיקלט כל עוד לא תשלם עליה במוקד הטלפוני.
ניתן להזמין את הכרטיסים גם ישירות באמצעות המוקד.
לתחילת העמודקניתי כרטיסיה. איך אני מזמין כרטיסים לאירועים המיוחדים?
לאירועים המיוחדים לא ניתן לשלם באמצעות כרטיסיה אלא רק בכרטיסים בודדים כמפורט למעלה.
לתחילת העמודמהם בכלל האירועים המיוחדים?
לנוחות הקהל, רוב אירועי הפסטיבל נמכרים במחיר קבוע בהתאם לאורכם: אירועים של שעה או משחקי תפקידים קצרים ב-30 ₪ (20 ₪ לחברי עמותות) או אירועים של שעתיים ומשחקי תפקידים ארוכים ב-40 ₪ (30 ₪ לחברי עמותות). האירועים המיוחדים הם אלה שנקבעו להם מחירים נבדלים. הם כולל את:

סדנאות הבירה – 40 ₪ ללא הנחות.
כך דובבנו את הארי פוטר – 45 ₪ ללא הנחות.

לשיר בכל הכח 5: המטריקס – 40 ₪ ללא הנחות. 30 שח לחברי עמותות.

משחק האבירים – 45 ₪ ללא הנחות.
פאבקון: אלים יווניים – 100 ₪ (90 ₪ לחברי עמותות; המחיר כולל משקה ראשון חינם).

 

לתחילת העמודהגעתי לפסטיבל, איך אני מקבל את הכרטיסיה ואת הכרטיסים שהזמנתי?
לקבלת הכרטיסים, כל שעליך לעשות הוא לגשת לעמדות איסוף הכרטיסים בהזמנה מראש בקופות הפסטיבל. בקופות תחכה מעטפה על שמך הכוללת את הכרטיסים שאושרו לך וכרטיסיה מנוקבת בהתאם למספר הכרטיסים שהזמנת מראש. לקבלת הכרטיסים, אנא מסור את שם המשתמש שבאמצעותו הזמנת את הכרטיסים באתר ותעודה מזהה של בעל כרטיס האשראי שאיתו בוצעה ההזמנה. אם אתה חבר באגודה הישראלית למדע בדיוני ולפנטסיה או במועדון העמותה למשחקי תפקידים בישראל תתבקש להציג כרטיס חבר בעת קבלת הכרטיסים המוזלים.
לתחילת העמודראיתי שיש אפשרות לקנות כרטיסים וכרטיסיות בהנחה. זה נכון?
בוודאי. חברי העמותות המארגנות: אגודה ישראלית למדע בדיוני ולפנטזיה ועמותה למשחקי תפקידים בישראל, זכאים להנחות נאות במהלך הפסטיבל ולפניו. נוסף על כך יינתנו הנחות לחלק מהאירועים גם לחברי אמא"י (ארגון מנגה ואנימה ישראל), לקהילת טולקין הישראלית ולגולשי HPortal. הנחות נוספות יינתנו ברכישה מוקדמת גם לוועדי עובדים שבהסדר.
לתחילת העמודהנחות לחברי עמותות זה מעניין. יש עוד סיבות להצטרף אליהן?
בהחלט! חברי אגודה הישראלית למדע בדיוני ולפנטסיה מקבלים הנחות בכל כנסי האגודה לאורך השנה, וכן מקבלים עותק של "היה יהיה": שנתון לסיפורי מדע בדיוני ופנטזיה מקוריים, היוצא לאור בהפקת האגודה. כמו כן, זו הזדמנות פז לתרום לקידום פעילויותיה של האגודה לאורך השנה לקידום הז'אנר. אלה כוללות כנסים, הרצאות, תמיכה ביצירה מקורית, סדנאות כתיבה, מועדוני קריאה חינמיים, סיוע לארגוני חובבים נוספים, הבאת אורחי כבוד ועוד כהנה וכהנה. חברי האגודה מקבלים עדכונים שוטפים על אירועי מדע בדיוני ופנטזיה המתקיימים בארץ ומוזמנים לקחת חלק פעיל בפעילויות השונות שלה ואף בארגונם.
חברי מועדון העמותה למשחקי תפקידים בישראל מקבלים אף הם הנחות בכל אירועי העמותה, ובכלל זה כנס ביגור, עדכונים שוטפים על פעילויות לכל אורך השנה ולעתים הנחות באירועים של ארגונים קרובים.
לתחילת העמודבחיי, זה באמת שווה. איך אני מצטרף?
בקלות רבה. פרטים על דרכי ההצטרפות מופיעים באתרי האגודה והעמותה.
כמו כן יהיה ניתן להירשם בדוכני ההרשמה שייפתחו במתחם הפסטיבל.
לתחילת העמודהצטרפתי לאגודה או למועדון העמותה אך עדיין לא קיבלתי את כרטיס החבר. האם אני יכול לקנות כרטיסיה או כרטיסים בהנחה?
כרטיס החבר יישלח אליך בדואר כמה ימים אחרי ההרשמה. בינתיים הזמן את הכרטיסים שברצונך לרכוש והודע מקרה הצורך במוקד הטלפוני שטרם קיבלת את כרטיס החבר. בבואך לאסוף את הכרטיסים הצג את כרטיס החבר החדש שלך ותקבל את כל הכרטיסיות ואת הכרטיסים שהזמנת. אם כרטיסך הקבוע לא הגיע עד לתחילת הפסטיבל, גש לדוכן האגודה או העמותה ובקש שינפיקו לך כרטיס זמני.
לתחילת העמודאבוי, אני לא יודע איפה כרטיס החבר שלי!
חבל, אבל לא נורא. גש לדוכן הארגון שבו אתה חבר במתחם הפסטיבל והסבר את הבעיה. בדוכן יבדקו את חברותך ברשימת החברים המעודכנת וינפיקו לך בשמחה כרטיס חבר זמני.

לתחילת העמודעדיין לא ברור לי משהו. את מי אני יכול לשאול?
פנה אלינו בדוא"ל לכתובת tickets@iconfestival.org.il או התקשר למוקד הטלפוני שלנו, בטל' 054-9161268 או 054-9176126. המוקד יפעל בימים א'-ה' בשעות 22:00-18:00, לא כולל ראש השנה, יום כיפור וסוכות.

לתחילת העמוד

אייקון שמח!