המסבאה

כאן תוכלו ליהנות מבירות איכותיות מהאגדות, להתענג על אגדות אפופות שיכר מתוק בניחוח מסבאות הפלך ויערות בוואריה, ולטעום בכיף מבירות בוטיק ישראליות וזרות. בין הפעילויות במתחם: משחקים, הרצאות וסדנאות על עולם הבירה. כמו כן תוכלו לקנות בירה ואביזרי בירה, ולהשתתף בסדנאות לאניני בירה אמיתיים.
 
 

misbaa

 
 

בירות מהאגדות: סדנת טעימות בירה "מעולם אחר".
כאן יימזגו לכם טעימות ממותגי בירה שמאחוריהם מסתתרים סיפורי אגדות אמיתיים. מההובגובלינים שוכני היערות המכושפים של וויצ'ווד, דרך הגנומים השובבים שהעניקו השראה לבירות של שוף, וכלה בשלל יצורי פלא וסיפורים הקשורים למשקה המהולל. בואו לשמוע את המעשיות ולטעום את השיקויים.
16.10, 18:00, 20:00
 
בירות קיצוניות: בסדנה הזאת נמתחים הגבולות של עולם הבירה לשיאים חדשים: אין כמו בירות עם אחוזי אלכוהול מוטרפים, עם כמות רכיבים אסטרונומים ותהליכי יצור הזויים, כדי לשנות מהיסוד את תפיסתכם לגבי המשקה שנתפס לרוב פשוט ועממי. הסדנה כוללת טעימות של שלוש בירות קיצוניות ונדירות.
17.10, 18:00, 20:00
 
בירות טראפיסטיות: ששש… הנזירים עושים בירה – אל תפריעו להם בעבודת הקודש. רק חסר לנו שלא יספיקו לייצר לנו את הבירות לסדנה – מעשה ידיהם! טעימות מודרכות של הבירות המסתוריות והמבוקשות ביותר בעולם, תוצרת המנזרים הטראפיסטיים בבלגיה ובהולנד.
18.10, 18:00, 20:00
 

ההשתתפות בסדנאות מגיל 18 ומעלה. אין הגשת משקאות אלכוהוליים לקטינים. הפעילות בחסות מסעדת Porter & Sons, רחוב הארבעה 14, תל אביב, ממש מול מתחם אשכול פיס. הסדנאות יתקיימו במתחם המסעדה, בכניסה הנפרדת הסמוכה לכניסה למסעדה.

פיתוח ועיצוב: זיו בן אליהו, רן בר-זיק, ערן הרץ, גליה בהט, תומר קראוטהמר